صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 100

موضوع: بحث آزاد: فاز پسرها موقع ارتباط با دختر؟

7789
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22832
    تشکـر
    3
    تشکر شده 12 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

بحث آزاد: فاز پسرها موقع ارتباط با دختر؟

سلام نمیدونم موضوع قبلیه مشاوره ی منو خوندین یا نه...من که فلا جوابه مطمئنی نگرفتم و اینطور که فهمیدم این سایت بیشتر واسه ی دردو دل کردن آدما با همه و گاهی هم پست و کامنت ...واسه همین در ادامه ی پست قبلیم چیزی که خیلی وقته تو گلوم مونده رو پست میزارم تا شاید یه ذره خودمو خالی کرده باشم
    میگن چرا ازدواج کمه؟!
    پسرا: میگن شرایطه اقتصادی بده
    میگن دخترا پرتوقعن
    میگن مهریه ها سنگینه
    میگن ال نیس بل نیس
    همش بهونست.....
    اما میشه بگین این پسری که من دوسش دارم مشکلش با من چیه که از ازدواج کردن طفره میره!!!
    جز اینکه ممکنه احساس کنه شاید در آینده مورد بهتری گیرش بیاد...جز اینکه میترسه از یه تعهد ابدی...جز اینکه میترسه از مسئولیت پذیری..!!!
    هرچی با خودم فکر میکنم به نتیجه نمیرسم؟!!
    ادعای دوس داشتن داره ...نه ازش پول خاستم نه مهریه نه هیچیه دیگه....سه تا اصل ازش خواستم...مسئولیت بپذیره...خیانت نکنه ...انسانیت داشته باشه و دنبال پیشرفت باشه!

انجام دادن این 4 تا اصل خیلی کار سختیه؟!!!سوالم از آقا پسرا اینه که من چیز زیادی ازش خاستم؟!!
    نه اینکه ارزشه خودمو بیارم پایین ...اعتقادم بر اینه که وقتی دو نفر همو دوس دارن باید ازدواج کنن...مگه من مسخرشم که فلا یه مدتی باش دوس باشم تا کاراش حل شه!اصلن چه کاری میتونه داشته باشه!!!
    اعصابمو ریخته به هم...واقعا چرا؟!!پسرا دنبال چین تو زندگی؟!!ینی ممکنه بخاد منو بازیچه کنه!!آخه به چه قیمتی؟!!به قیمت اینکه یه مدت یه دوس دختری داشته باشه ...خب که چی؟!! بدش چی میشه مثلا؟!!بدش یکی دیگه...بدم یکی دیگه...آخرش پیر میشیم میمیریم هممون....چیزه زیادی میخام ازش؟ با هم یه عشق ابدی نه خیالیو قصه وار ..فقط یه دوس داشتن منطقیو انسانی داشته باشیم......

واقعا قصدش از این رابطه چیه؟!رابطه ی عاطفی ؟!رابطه ی جنسی؟!!آزامش؟! خب همه اینا که بعده ازدواجم هست...قشنگتره که!!!یک قرونم پول ازش نمیخام....
    دردتون چیه واقعا؟!دنبال چی این تو زندگی پسرا؟!(بعضی از پسرا؟!)
    واقعا نمیتونم درک کنم....
    بعضیا میگن تموم کن....ینی چی که تموم کن...چقد زندگیا عوضی وار شده...نامردی نیست الان برم با خاستگار ازدواج کنم...درحالیکه قبلن با کسه دیگه ای عاشقانه ها داشتم...لابد اون خاستگاره هم قبلن با یکی دیگه بوده...و لابد مخاطبه منم قراره بره خاستگاریه یکی دیگه که قبلن با یکی دیگه بوده....

آخه این چه وضعیه؟!!حالم از این دوره و زمونه بهم میخوره...بیشتر تقصیرم گردنه پسراس ...نمیدونن دنباله چین به بهونه هایه مختلف تایه سنی الکی میچرخنو نمیدونن از زندگی چی میخانو از مسئولیت میترسن بدشم میرن دنباله ازدواج با کسی که قبلا ممکنه با یکی دیگه بوده باشه!!بدم همچین خودشونو مظلوم نشون میدن که اقتصاد اله و بله و ما فلا شرایطه ازدواج نداریمو...............هی .....ولش کن..........
    دعا کنین زودتر به یه نتیجه ی قطعی برسم ...حسه بدیه این برزخی که توشم...کسیم نیس کمکم کنه...فلا تنها کسی که کمکم کرده ، استخاره بوده...که بم گفت فلا دست نگهدار...
    کاش بمیرم که نه زنه کسه دیگه ای شم ...نه مجبور باشم با امید آینده ای که ملوم نیس چی میشه یه وقت بازیچه ی کسی قرار بگیرم...

2. 3 کاربران زیر از sara ghaem بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21772
    تشکـر
    12
    تشکر شده 84 بار در 39 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : پسرا فازشون چیه دقیقا واسه برقراری ارتباط با یه دختر؟!!!!!!!!!

سلام اولین باریه که کسی رو می بینم که نمی دونه مردهایی که به خانم ها نزدیک میشن چی میخوان. به صراحت برای تموم دخترخانمهایی که این متن رو می خونن میگم پسری که میخواد واقعا با دخترخانمی ازدواج کنه، اونو به خانوادش معرفی میکنه و سریع از طریق بزرگترها وارد عمل میشه. اگه می بینید پسری تعلل می کنه و خواهان ادامه رابطه س هدفش ارضای خواسته های نفسانی خودشه. اگه می بینید پسری وعده ازدواج میده و از شما می خواد باهاش ادامه بدید، اگه به بهونه درس خوندن، دوستی و .. میخواد با شما بیرون بره در حقیقت دنبال لذت بردنه و همین که چند دقیقه ای با شما میگه و میخنده براش لذت بخشه. حالا اگه یکی دیگه چشمشو بگیره قطعا با اون میگه و میخنده و با شما وقت کمتری میذاره و وقتی ازش می پرسید که چرا رابطه تو قطع کردی میگه چون تو سخت گیر هستی و وارد رابطه های خصوصی تر نمیشی. تو قراره مال من باشی پس چرا از الان شروع نکنیم. به همین راحتی خیلی از این آقا پسرها به تعبیرخودشون مخ دخترها رو میزنن و لذتهای عمیق جنسی نصیبشون میشه. بنابراین وقتی آقایی بهتون اظهار تمایل کرد قبل از اینکه هر رابطه ای برقرار کنید از طریق بزرگترها وارد بشید تا کلاه سرتون نره.

4. 12 کاربران زیر از شکیب بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6271
    تشکـر
    1,498
    تشکر شده 560 بار در 143 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط شکیب نمایش پست ها
    سلام اولین باریه که کسی رو می بینم که نمی دونه مردهایی که به خانم ها نزدیک میشن چی میخوان. به صراحت برای تموم دخترخانمهایی که این متن رو می خونن میگم پسری که میخواد واقعا با دخترخانمی ازدواج کنه، اونو به خانوادش معرفی میکنه و سریع از طریق بزرگترها وارد عمل میشه. اگه می بینید پسری تعلل می کنه و خواهان ادامه رابطه س هدفش ارضای خواسته های نفسانی خودشه. اگه می بینید پسری وعده ازدواج میده و از شما می خواد باهاش ادامه بدید، اگه به بهونه درس خوندن، دوستی و .. میخواد با شما بیرون بره در حقیقت دنبال لذت بردنه و همین که چند دقیقه ای با شما میگه و میخنده براش لذت بخشه. حالا اگه یکی دیگه چشمشو بگیره قطعا با اون میگه و میخنده و با شما وقت کمتری میذاره و وقتی ازش می پرسید که چرا رابطه تو قطع کردی میگه چون تو سخت گیر هستی و وارد رابطه های خصوصی تر نمیشی. تو قراره مال من باشی پس چرا از الان شروع نکنیم. به همین راحتی خیلی از این آقا پسرها به تعبیرخودشون مخ دخترها رو میزنن و لذتهای عمیق جنسی نصیبشون میشه. بنابراین وقتی آقایی بهتون اظهار تمایل کرد قبل از اینکه هر رابطه ای برقرار کنید از طریق بزرگترها وارد بشید تا کلاه سرتون نره.
    موافقم شدیـــــــدا دخترا متاسفانه خیلی ساده و زودباورن .زود مخشون رو میشه زد دختر خانمهای عزیز هیچ وقت رابطه با یه پسر تا قبل از ازدواج نداشته باشین چون فقط و فقط و فقط برای لذت بردن از هر جنبه ای وجوده شماست.حالا بستگی داره پسره چقدر کمبودهاش بزرگ و یا کوچیک باشن....اونا لذت از طرز حرف زدن شما..از طرز لباس پوشیدن شما..از بدن شما و در موارد خیلی بدتر رابطه با شما رو میخوان .پس گول نخورین

6. 3 کاربران زیر از آفرودیت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

خواهشا جو گیر نشید خانما

خانم سارا یه سوال : پسر مورد نظر شما باهاتون ازدواج میکنه خب حالا باید خونه اجاره کنه بره بنگاه املاک بگه آقا من مسئولیت پذیرم . اهل خیانتم نیستم.انسانیت دارم تازه دنبال پیشرفت هم هستم ولی پول ندارم بنگاهی میگه خب بیا این خونه 10 سال بشین توش پول نمیخواد که همین که مسئولیت پذیر هستی .اهل خیانتم نیستی .انسانیت هم داری تازه دنبال پیشرفت هم هستی حله؟؟؟؟

صبحش میره مغازه نونوایی آقا 2 تا نون به ما بده من در عوضش مسئولیت پذیرم.اهل خیانت نیستم انسانیت هم دارم دنبال پیشرفت هم هستم ولی پول ندارم بهش نون میدن؟؟؟؟
    ویرایش توسط sam127 : 10-13-2015 در ساعت 12:15 PM

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

درضمن خانما یه جوری میگن هدف پسرا از ارتباط با دخترا سو استفاده هستش که انگار هدف دخترا از ارتباط با پسرا کشف علم هستش و البته کشف درمان بیماری سرطان و درمان نازایی بانوان و کشف سیاره جدید در کهکشان

خب فاز دختر پسرایی که دوستی خیابونی دارن همینه دیگه دختر دوست میشه سو استفاده پولی کنه پسر دوست میشه سو استفاده جنسی کنه

9. 3 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6271
    تشکـر
    1,498
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    خواهشا جو گیر نشید خانماخانم افرودیت یه سوال : پسر مورد نظر شما باهاتون ازدواج میکنه خب حالا باید خونه اجاره کنه بره بنگاه املاک بگه آقا من مسئولیت پذیرم . اهل خیانتم نیستم.انسانیت دارم تازه دنبال پیشرفت هم هستم ولی پول ندارم بنگاهی میگه خب بیا این خونه 10 سال بشین توش پول نمیخواد که همین که مسئولیت پذیر هستی .اهل خیانتم نیستی .انسانیت هم داری تازه دنبال پیشرفت هم هستی حله؟؟؟؟صبحش میره مغازه نونوایی آقا 2 تا نون به ما بده من در عوضش مسئولیت پذیرم.اهل خیانت نیستم انسانیت هم دارم دنبال پیشرفت هم هستم ولی پول ندارم بهش نون میدن؟؟؟؟
    هر پسری شرایط ازدواج واسش پیش نمیاد..پس یا باید بره با دخترا دوست بشه و و و یا اینکه بره ازدواج کنه..اگه پول نداره ازدواج کنه خونوادش کمکش کنن.همسر من پول انچنانی نداره واسه کرایه خونه.بابای من کمکش کرد..بابای خودش کمکش کرد بعدم من جو گیر نشدم واقعیت رو گفتممگه شما دوس دختر دارین که اینجوری طرفدتری میکنین؟ اگه اره هدفتون از رابطه باهاش چیه؟

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط آفرودیت نمایش پست ها
    هر پسری شرایط ازدواج واسش پیش نمیاد..پس یا باید بره با دخترا دوست بشه و و و یا اینکه بره ازدواج کنه..اگه پول نداره ازدواج کنه خونوادش کمکش کنن.همسر من پول انچنانی نداره واسه کرایه خونه.بابای من کمکش کرد..بابای خودش کمکش کرد بعدم من جو گیر نشدم واقعیت رو گفتممگه شما دوس دختر دارین که اینجوری طرفدتری میکنین؟ اگه اره هدفتون از رابطه باهاش چیه؟

نه نه نه نه متوجه منظور من نشدی.منظور من پسری بود که هیچ حامی مالی نداره خب این پسر باید چجوری ازدواج کنه؟؟؟
    درستش اینه که این پسر به شرایط نرمال مالی برسه لا اقل بتونه پول اجاره خونه و هزینه خورد و خوراکو در بیاره بعد ازدواج کنه
    حالا با این شرایط از طرف خدا امتحان میشه یعنی خدا میگه بنده من تو الان شرایط ازدواج را نداری ولی من میخوام ببینم چقدر به من اعتماد داری پس چند سالی بهت شرایط ازدواج را نمیدم و به جاش دور و برتو پر میکنم از دخترای هرزه که با یه لبخند شبش ازت حامله میشن میخوام ببینم چقدر قوی هستی آیا توکلت به من هست و خودتو پاک نگه میداری یا بیخیال من میشی و منو با دخترای هرزه عوض میکنی؟؟؟ اگه از امتحان من موفق بیرون اومدی و روحی که من بهت دمیدم را پاک نگه داشتی پاداشت شرایط عالی ازدواجه به همراه یه همسر خوب و زندگی خوب

12. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

سوالمم از خانم سارا استارتر تایپیک بود اشتباه نوشتم خانم افرودیت

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اینکه میگن پسرا گرگن و سو استفاده میکنن و این حرفا مسخره هستش
    چون به ازای هر پسر گرگی یه دختر کفار هم هست

پس جنگ گرگ و کفتار طبیعیه

15. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21119
    تشکـر
    252
    تشکر شده 188 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

بعضیا خودشون میبینن پسره عینا داره می پیچونه اما نمی دونم چرا باز اصرار به ادامه این رابطه دارن و انتظارم دارن که به سرانجام برسه.
    پ.ن: همه پسرا پولدار نیستن که دخترا صرفا هدف دوستیشون با اونا رفع نیاز مالی باشه.
    امضای ایشان

تنها کسی که با من درست رفتار می کند، خیاط من است
    که هربار اندازه های جدیدم را می گیرد. بقیه به همان اندازه های قبلی چسبیده اند
    و توقع دارند من خودم را با آنها جور کنم.

جرج برنارد شاو

17. 2 کاربران زیر از کرانه آسمان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

فقط و فقط و فقط برای لذت بردن از هر جنبه ای وجوده شماست.حالا بستگی داره پسره چقدر کمبودهاش بزرگ و یا کوچیک باشن....اونا لذت از طرز حرف زدن شما..از طرز لباس پوشیدن شما..از بدن شما و در موارد خیلی بدتر رابطه با شما رو میخوان .پس گول نخورین
    رابطه های دوستی صددرصد غلط و اشتباهه ..

ولی شما میگی پسرا هدفشون از برقراریه رابطه لذت بردن از وجود دخترست ... خب دختری هم که با پسری وارد رابطه میشه اونم از حرف زدن پسره ، لباس پوشیدنش ، از بدنش ، و همینطور اگه رابطه ی جنسی هم داشته باشن از تمامش لذت میبره ، پس دخترایی هم که مورد سواستفاده قرار میگیرن و طرف بعد مدتی ولش میکنه کم مقصر نیستن !!

دخترا هم برای لذت بردن از یه پسر وارد رابطه میشن ،و تمامه این لذت بردن از هم دو طرفست !!

مشکل اینجاست که اگه رابطه ی جنسی باشه دختر ضربشو میخوره نه پسر !! که اگه پسره گذاشت رفت مقصر دخترست ، درسته گول خورد ولی خودش خواستو خودشم لذت برد !!!

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

درضمن خانما یه جوری میگن هدف پسرا از ارتباط با دخترا سو استفاده هستش که انگار هدف دخترا از ارتباط با پسرا کشف علم هستش و البته کشف درمان بیماری سرطان و درمان نازایی بانوان و کشف سیاره جدید در کهکشان

خب فاز دختر پسرایی که دوستی خیابونی دارن همینه دیگه دختر دوست میشه سو استفاده پولی کنه پسر دوست میشه سو استفاده جنسی کنه
    بدجور موافقم ...

اینم بگم ... دختری هم که هدفش سر کیسه کردن پسره نباشه و اصلا تو فکر پول پسره نباشه و پسره هیچ پولی هم نداشته باشه ، تازه هردو میشن مثل هم ، هردو لذت جنسی بردن از هم ...
    ویرایش توسط love : 10-13-2015 در ساعت 12:30 PM

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6271
    تشکـر
    1,498
    میزان امتیاز
    10

نه نه نه نه متوجه منظور من نشدی.منظور من پسری بود که هیچ حامی مالی نداره خب این پسر باید چجوری ازدواج کنه؟؟؟درستش اینه که این پسر به شرایط نرمال مالی برسه لا اقل بتونه پول اجاره خونه و هزینه خورد و خوراکو در بیاره بعد ازدواج کنهحالا با این شرایط از طرف خدا امتحان میشه یعنی خدا میگه بنده من تو الان شرایط ازدواج را نداری ولی من میخوام ببینم چقدر به من اعتماد داری پس چند سالی بهت شرایط ازدواج را نمیدم و به جاش دور و برتو پر میکنم از دخترای هرزه که با یه لبخند شبش ازت حامله میشن میخوام ببینم چقدر قوی هستی آیا توکلت به من هست و خودتو پاک نگه میداری یا بیخیال من میشی و منو با دخترای هرزه عوض میکنی؟؟؟ اگه از امتحان من موفق بیرون اومدی و روحی که من بهت دمیدم را پاک نگه داشتی پاداشت شرایط عالی ازدواجه به همراه یه همسر خوب و زندگی خوب
    کسی که حامی و ساپورتر نداره صبر صبر صبرمیدونم سخته ولی صبر و تحمل کنه تا شرایطش جور شه

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط کرانه آسمان نمایش پست ها
    بعضیا خودشون میبینن پسره عینا داره می پیچونه اما نمی دونم چرا باز اصرار به ادامه این رابطه دارن و انتظارم دارن که به سرانجام برسه.
    پ.ن: همه پسرا پولدار نیستن که دخترا صرفا هدف دوستیشون با اونا رفع نیاز مالی باشه.
    رفع نیاز مالی حتما نباید خریدن سرویس برلیان باشه.
    خریدن یه پیتزا هم میشه رفع نیاز مالی.خرید 1000 تومن کارت شارژ هم همین معنی میده

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

کسی که حامی و ساپورتر نداره صبر صبر صبرمیدونم سخته ولی صبر و تحمل کنه تا شرایطش جور شه
    منم دقیقا همینو گفتم

23. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    بدجور موافقم ...

اینم بگم ... دختری هم که هدفش سر کیسه کردن پسره نباشه و اصلا تو فکر پول پسره نباشه و پسره هیچ پولی هم نداشته باشه ، تازه هردو میشن مثل هم ، هردو لذت جنسی بردن از هم ...
    هی ناله میکنن که آقا دخترا سادن دخترا زود گول میخورن ببخشیدا ولی بیجا میکنن اینقد ساده ان اینا چجوری میخان 4 روز دیگه محیط یه خانواده را مدیریت کنن چجوری میخان بچه تربیت کنن تحویل جامعه بدن

24. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خانمایی که میگن دخترا ساده ان زود گول میخورن زود باور هستن یه سوال :

من الان یه شربت بزارم جلوتون بگم آقا این شربت توش پر از زهر هستش اینو بخوری نیم ساعت نکشیده میمیری آیا میخورید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21119
    تشکـر
    252
    میزان امتیاز
    9

رفع نیاز مالی حتما نباید خریدن سرویس برلیان باشه.
    خریدن یه پیتزا هم میشه رفع نیاز مالی.خرید 1000 تومن کارت شارژ هم همین معنی میده
    ضرر جنسی که دختر این وسط میبینه (که البته بعضی موقع خودش مقصره) کجا و کارت شارژ هزارتومنی که دختره همشو می خواد با پسره حرف بزنه و پیتزایی که قراره دو سومشو خود پسره بخوره (جهت مزاح گفتم) کجا! . هر چند که من خیلی دیدم این موضوع برعکسم بوده و دختره پولدار و پسر دنبال سو استفاده مالی تو دوران دبیرستان یه دختر داشتیم واسه خاطر یه دوستی مسخره ۶ ملیون ضرر کرد...
    امضای ایشان

جرج برنارد شاو

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اینی که گفتی میشه قضیه گرگ و کفتار

28. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21119
    تشکـر
    252
    میزان امتیاز
    9

کلا بعضیا خنگ تشریف دارن
    امضای ایشان

جرج برنارد شاو

29. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

کلا بعضیا خنگ تشریف دارن
    الان با کی بودی؟؟؟؟؟

دختره ضرر جنسی میکنه به جهنم که ضرر میکنه حقشه چشمشم کور چرا اینو میگم چون دختر تا خودش میل نداشته باشه پسر جرات نداره دس بهش بزنه چه برسه بخواد باهاش رابطه برقرار کنه

دختری که میره خونه یه پسر به چه حقی اینکارو میکنه؟؟؟ غیر از اینکه حتی شده نیم درصد خودشو آماده رابطه جنسی کرده

دختری که پسر دعوت میکنه خونش به چه حقی اینکارو میگنه ؟؟؟ غیر اینکه تنش میخاره

دختری که با 4 تا دوست دارم عاشقتم اجازه میده پسر ببوستش یا اندامشو لمس کنه طبعا خودشم بدش نمیاد

مگرنه اگه دختر کرم نداشته باشه و بازیش نیاد همچین شخصیتی نشون میده که پسر جرات نداشته تو فکرش بیاد که من حتی به مانتو این دختر دست بزنم

خریت با سادگی خیلی خیلی فرق داره خیالتون راحت دختر ایرونی جماعت ساده نیست

30. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22958
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

این که میگی دنبال مورد بهتری هستش در موردد خود دخترا هم صدق میکنه ...

32. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21119
    تشکـر
    252
    میزان امتیاز
    9

الان با کی بودی؟؟؟؟؟

دختره ضرر جنسی میکنه به جهنم که ضرر میکنه حقشه چشمشم کور چرا اینو میگم چون دختر تا خودش میل نداشته باشه پسر جرات نداره دس بهش بزنه چه برسه بخواد باهاش رابطه برقرار کنه

دختری که میره خونه یه پسر به چه حقی اینکارو میکنه؟؟؟ غیر از اینکه حتی شده نیم درصد خودشو آماده رابطه جنسی کرده

دختری که با 4 تا دوست دارم عاشقتم اجازه میده پسر ببوستش یا اندامشو لمس کنه طبعا خودشم بدش نمیاد

مگرنه اگه دختر کرم نداشته باشه و بازیش نیاد همچین شخصیتی نشون میده که پسر جرات نداشته تو فکرش بیاد که من حتی به مانتو این دختر دست بزنم

با شما نبودم یعنی متوجه نشدی؟؟!!!!!!.
    در ثانیه شما وقتی دختر نیستی نمی تونی حس و حالات یه دختر رو درک کنی منم پسر نیستم که این چیزای پسرا رو درک کنم. پسر میل و غریزه داره دخترم داره. چطور وقتی یه مرد نمی تونه غریزشو کنترل کنه دختر باید بتونه تونه بر احساساتش غلبه کنه؟؟؟ شما هم که تو این سایتی میبینی خیلیا واسه خاطر یه مشت وعده وعید پوچ نه حالا بگیم مشکلات جنسی ولی کلی ضرر از لحاظ روحی دیدن تو همه رابطه ها هم که ارتباط جنسی بر قرار نمیشه. از لحاظ علمی هم ثابت شده که دخترا احساساتی تر از مردا هستند پس باید بگیم اون مردم چشمش کور و دندش نرم باید جلو خودشو می گرفت تا تیغش نزنن؟
    امضای ایشان

جرج برنارد شاو

33. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

در ثانیه شما وقتی دختر نیستی نمی تونی حس و حالات یه دختر رو درک کنی منم پسر نیستم که این چیزای پسرا رو درک کنم. پسر میل و غریزه داره دخترم داره. چطور وقتی یه مرد نمی تونه غریزشو کنترل کنه دختر باید بتونه تونه بر احساساتش غلبه کنه؟؟؟ شما هم که تو این سایتی میبینی خیلیا واسه خاطر یه مشت وعده وعید پوچ نه حالا بگیم مشکلات جنسی ولی کلی ضرر از لحاظ روحی دیدن تو همه رابطه ها هم که ارتباط جنسی بر قرار نمیشه. از لحاظ علمی هم ثابت شده که دخترا احساساتی تر از مردا هستند پس باید بگیم اون مردم چشمش کور و دندش نرم باید جلو خودشو می گرفت تا تیغش نزنن؟

آره دیگه تمام حرف ما همینه دیگه !!

هردو دارن حالشونو میکنن با آگاهی هم وارد رابطه میشن !!

دختر با آگاهی اینکه مورد سواستفاده قرار میگیره ( و میدونه خودشم لذتشو میبره )

پسر هم میدونه امکان سو استفاده مالی هست ( ولی می دونه لذتشو هم میبره )

34. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21119
    تشکـر
    252
    میزان امتیاز
    9

آره دیگه تمام حرف ما همینه دیگه !!

هردو دارن حالشونو میکنن با آگاهی هم وارد رابطه میشن !!

دختر با آگاهی اینکه مورد سواستفاده قرار میگیره ( و میدونه خودشم لذتشو میبره )

پسر هم میدونه امکان سو استفاده مالی هست ( ولی می دونه لذتشو هم میبره )
    کلا هر دو جنس باید خوب چشم و گوششون رو باز کنن که ضرر نبینن نه که بگیم نه تقصیر اونه یا تقصیر اینه. ادم اگه عقل داشته باشه ضرر نمی کنه اونم برا رابطه ای که هیچ تعهدی توش نیست.
    امضای ایشان

جرج برنارد شاو

36. کاربران زیر از کرانه آسمان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21862
    تشکـر
    500
    تشکر شده 144 بار در 92 پست
    میزان امتیاز
    9

به نظر من یک رابطه سالم خیلی کمه و کمتر کسی پایبنده .بخوایم خوب نگا کنیم یه جاهایی پسرا مشکل دارن و یه جاهایی دخترا.اما برای اینکه همه چیز درست پیش بره بهتره خانواده ها در جریان باشن

38. 2 کاربران زیر از مهسا90 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    22523
    تشکـر
    6
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

آقای سام حرف خیلی خوبی زد حداقل باید مقداری پول برای جشن و خونه و اینا باشه فقط خواستگاری که نیستش منم الان یه ساله با عشقم هستم قراره چهار سال دیگه بیاد خواستگاریم چون گفتم درسشو بخونه دانشگاش تموم شه بره سرکار زندگی با بی پولی خیلی سخته نکشیدی که نمیدونی حالا پسر داریم تا پسر بعضی ها ممکنه دروغ بگن و بخپان شمارو الکی نگه داره و لذت ببره ولی پسری که برا ازدواج بخوادت عشقشو ثابت میکنه ...

40. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,742 بار در 6,990 پست
    میزان امتیاز
    24

85درصد دخترا با پسر هستن بخاطر علاقه که به پسر دارن و دوستش دارن ولی 85درصد پسرا که با دختر دوستن برا نیاز جنسی

این نظر شخصی من هرکی هم مخالف به من چه

والا به خدا
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

41. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خانمایی که میگن دخترا ساده ان زود گول میخورن زود باور هستن یه سوال :

من الان یه شربت بزارم جلوتون بگم آقا این شربت توش پر از زهر هستش اینو بخوری نیم ساعت نکشیده میمیری آیا میخورید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من به حرف تو اعتماد ندارم واسه همین شربت رو میخورم

تا خیت بشی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

42. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

الان با کی بودی؟؟؟؟؟

میزنم تو دهنت پهن بشی رو زمینا بچه پرو این چه طرز برخورد با یه خانم پیتزا نخورده دستشوییی شور

دختر نیستی که این حرف هارو با قاطعیت میگی. حس و حال دخترونه نداری

نازی هم خره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

43. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2438
    تشکـر
    138
    تشکر شده 101 بار در 68 پست
    میزان امتیاز
    11

موافقم شدیـــــــدا دخترا متاسفانه خیلی ساده و زودباورن .زود مخشون رو میشه زد دختر خانمهای عزیز هیچ وقت رابطه با یه پسر تا قبل از ازدواج نداشته باشین چون فقط و فقط و فقط برای لذت بردن از هر جنبه ای وجوده شماست.حالا بستگی داره پسره چقدر کمبودهاش بزرگ و یا کوچیک باشن....اونا لذت از طرز حرف زدن شما..از طرز لباس پوشیدن شما..از بدن شما و در موارد خیلی بدتر رابطه با شما رو میخوان .پس گول نخورین
    لذت از حرف زدن و لباس پوشیدن؟ واقعا؟؟؟یعنی در این حدن؟ نمی دونستم یجوری نظرم عوض شد :d

44. 4 کاربران زیر از لادن بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

بله مرد هم چشمش کور دندش نرم باید جلوی غریضشو بگیره و بهتر بگم کنترلش کنه دختر هم باید احساساتشو کنترل کنه

و هردو نگه دار واسه همسر آیندشون اونم نه زبونی وقتی اسم طرف رفت تو شناسنامشون

46. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    تشکر شده 283 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

با بعضی از حرفای دوستان موافقم ولی نه با همشون
    اغلب پسرها صرفا به خاطر رابطه جنسی وارد یه رابطه میشند
    ولی دخترا این طوری نیستند
    تو دخترا به خاطر احساسی بودنشون بعد یه مدت کوتاه وابسته طرف میشند
    و راضی هستند هر کاری کنند ولی پسر باهاشون بمونه

و پسر های بی غیرت و ... ما هم میان با وعده وعید های الکی که باهات ازدواج میکنم
    فعلا شرایطش رو ندارم بعد چند سال دیگه شرایطش و پیدا میکننم و دانشجو هاستم بعد دانشگاه
    کار ندارم بعد کار پول ندارم بعد پول و با مادرم اشنا شدی دیگه خانوم منی
    مال دیگه مال همیم و ازدواج میکنیم
    به هر بهانه ای که شده و با تمام ترفند هایی که بلدند فقط میخوان به رابطه جنسی برسند

دختر های هم باور میکنند که این انسانای حیوان صفت باهاشون میمونند و ازدواج میکنند باهاش
    به خاطر همین و کلی اصرار پسر وارد رابطه جنسی میشند باهاش

بعضی از دوستان گفتند که دختر ها هم لذت میبرند
    ولی هیچ دختری نمیاد به خاطر روابط جنسی با پسری دوست بشه
    و همچنین اگه رابطه ای هم داشته باشه که با کلک های پسر همراه کلی ناراحتی براشون داره
    چون دخترا به سختی میتونند برند به یک دکتر زنان چون حس بدی پیدا میکنند
    چه برسه به رواط ....

به خاطر همین خواهش میکنم از دخترای عزیزمون که گول این حرفا رو نخورند
    و تادوستی شون به خاستگاری و عقد نرسیده این دوستی رو ادامه ندهند

48. کاربران زیر از khoshans بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    85درصد دخترا با پسر هستن بخاطر علاقه که به پسر دارن و دوستش دارن ولی 85درصد پسرا که با دختر دوستن برا نیاز جنسی

این نظر شخصی من هرکی هم مخالف به من چه

والا به خدا
    شما بشین سر جات نظر نده برو همون کلاس لاغریت

50. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

میزنم تو دهنت پهن بشی رو زمینا بچه پرو این چه طرز برخورد با یه خانم پیتزا نخورده دستشوییی شور

نازی هم خره
    بهونه جدید دخترا وقتی کم میارن تو بحث : دختر نیستی حس و حال دخترا را درک کنی

51. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط khoshans نمایش پست ها
    با بعضی از حرفای دوستان موافقم ولی نه با همشون
    اغلب پسرها صرفا به خاطر رابطه جنسی وارد یه رابطه میشند
    ولی دخترا این طوری نیستند
    تو دخترا به خاطر احساسی بودنشون بعد یه مدت کوتاه وابسته طرف میشند
    و راضی هستند هر کاری کنند ولی پسر باهاشون بمونه

و پسر های بی غیرت و ... ما هم میان با وعده وعید های الکی که باهات ازدواج میکنم
    فعلا شرایطش رو ندارم بعد چند سال دیگه شرایطش و پیدا میکننم و دانشجو هاستم بعد دانشگاه
    کار ندارم بعد کار پول ندارم بعد پول و با مادرم اشنا شدی دیگه خانوم منی
    مال دیگه مال همیم و ازدواج میکنیم
    به هر بهانه ای که شده و با تمام ترفند هایی که بلدند فقط میخوان به رابطه جنسی برسند

دختر های هم باور میکنند که این انسانای حیوان صفت باهاشون میمونند و ازدواج میکنند باهاش
    به خاطر همین و کلی اصرار پسر وارد رابطه جنسی میشند باهاش

بعضی از دوستان گفتند که دختر ها هم لذت میبرند
    ولی هیچ دختری نمیاد به خاطر روابط جنسی با پسری دوست بشه
    و همچنین اگه رابطه ای هم داشته باشه که با کلک های پسر همراه کلی ناراحتی براشون داره
    چون دخترا به سختی میتونند برند به یک دکتر زنان چون حس بدی پیدا میکنند
    چه برسه به رواط ....

به خاطر همین خواهش میکنم از دخترای عزیزمون که گول این حرفا رو نخورند
    و تادوستی شون به خاستگاری و عقد نرسیده این دوستی رو ادامه ندهند

من میگم شما دخترا اینقدر ساده و پاک هستید بیاید برید امامزاده بشید روتون ضریح بزاریم .کمبود امامزاده تو مملکت خیلی آشکارا هستش

52. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    تشکر شده 283 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

من میگم شما دخترا اینقدر ساده و پاک هستید بیاید برید امامزاده بشید روتون ضریح بزاریم .کمبود امامزاده تو مملکت خیلی آشکارا هستش
    من پسر هستم و تمام این موارد رو هم حقیقته ...

53. 3 کاربران زیر از khoshans بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

بهونه جدید دخترا وقتی کم میارن تو بحث : دختر نیستی حس و حال دخترا را درک کنی
    بهونه نیست واقعیت همین که هست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

55. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

شما بشین سر جات نظر نده برو همون کلاس لاغریت
    میزنم تو دهنتا

نذاره بگم چیکار کردی ابروت بره نذاره دهنمو و کنما
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

56. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اسکل هم. که هستی ایشون پسرن پسرررر

تو شنغلی شنغل

برو برو سام ازت نا امید شدم قطع امید کردم خیلی اوضات داغون: 24:
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

57. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

لایک لایک ایول ایول ایول
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

58. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

نازی هم خره

هوی پری با اینکه عشقمی ولی خودت خری .

دروغ که نمیگم !!

من یه دخترم که دارم این نظرو میدم ولی باید واقع بین بود ...با اقای خوش شانسم هستم ...

آره یه دختر با احساسش وارد رابطه میشه ... هیچوقت یه دختر به بهانه ی رابطه ی جنسی دوست نشده ولی وقتی جوّ و موقعیت طوری پیش میره که کم کم به معاشقه و رابطه ی جنسی کشیده میشه خب دختره هم خوشش میاد که هر ثانیه ی رابطه جلو میره ... وگرنه جلو پسرو میگرفت ... روی خوش بهش نشون نمیداد واسه س ک س .... اون لحظه همونقدر که پسره داره لذت میبره دختره هم داره لذت میبره و حالشو میکنه !!

در غیر اینصورت تجاوزه !!!

دختره چرا باید بره خونه خالی پیش پسره ?!?!?

غیر از اینه که وقتی میخواد بره احتمال س ک س میده و خودشو آماده میکنه ?!?!?!?!?!

پس اگه بعدا پسره ولش کردو رفت شاکی نشه چون خودشم خواسته ...

59. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

هوی پری با اینکه عشقمی ولی خودت خری .

دروغ که نمیگم !!

من یه دخترم که دارم این نظرو میدم ولی باید واقع بین بود ...با اقای خوش شانسم هستم ...

آره یه دختر با احساسش وارد رابطه میشه ... هیچوقت یه دختر به بهانه ی رابطه ی جنسی دوست نشده ولی وقتی جوّ و موقعیت طوری پیش میره که کم کم به معاشقه و رابطه ی جنسی کشیده میشه خب دختره هم خوشش میاد که هر ثانیه ی رابطه جلو میره ... وگرنه جلو پسرو میگرفت ... روی خوش بهش نشون نمیداد واسه س ک س .... اون لحظه همونقدر که پسره داره لذت میبره دختره هم داره لذت میبره و حالشو میکنه !!

در غیر اینصورت تجاوزه !!!

دختره چرا باید بره خونه خالی پیش پسره ?!?!?

غیر از اینه که وقتی میخواد بره احتمال س ک س میده و خودشو آماده میکنه ?!?!?!?!?!

پس اگه بعدا پسره ولش کردو رفت شاکی نشه چون خودشم خواسته ...
    شوهرت میدما
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

60. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

شوهرت میدما
    خب چی بگم دیگه ?!?!?!

همش راسته !!!

هیچ دختری نمیاد بگه آره چون منم حال میکردمو حال میخواستمو لذت میخواستم رفتم س ک س کردم !! چون منم تو س ک س لذت بردم دفه ی دومو سومو ... بازم رفتم .

61. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خب اول اغلب را باید بنویسی اندک
    دوم اینکه با تمام این حرفایی که گفتی اگه یه دختر یه جواب بده : اگه واقعا دوسم داری بیا خواستگاریم و 3 ماه آشنایی داشتیم دیگه کافیه باقیش زیر نظر خانواده ها و رو این حرف پافشاری کنه خب پسری که واسه سو استفاده اومده باشه میفهمه این دختر محکمه راهشو میگیره میره و پسری که هدفش ازدواج باشه میاد خواستگاری فوقش یکسال نامزد میشن بعد که سربازیش تموم شد شرایط پیدا کرد عقد میکنن اینطوری پسره میفهمه این دختر بی کس و کار نیست زیر پته خار هم زاییده نشده

سوم : بدبختی اینه دختر محکم نیست شخصیتی که باید داشته باشه را نداره خودشو ضعیف میگیره جلوی 2.3 تا حرف عاشقانه و بعد پسر بهش غلبه میکنه

62. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خب چی بگم دیگه ?!?!?!

همش راسته !!!

هیچ دختری نمیاد بگه آره چون منم حال میکردمو حال میخواستمو لذت میخواستم رفتم س ک س کردم !! چون منم تو س ک س لذت بردم دفه ی دومو سومو ... بازم رفتم .
    با من مخالفت میکنی نه,,,؟؟؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

63. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

میزنم تو دهنتا

نذاره بگم چیکار کردی ابروت بره نذاره دهنمو و کنما

کـــــــــــــــلاس لاغری

64. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

با من مخالفت میکنی نه,,,؟؟؟

حالا عصبی نشو عشقم بیا بغلم

65. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

عامو ای سام چقد حرف میزنه واگذارش به دختر شاد
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

66. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

حالا عصبی نشو عشقم بیا بغلم
    بگو غلط کردم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

67. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد